2021 m. lapkričio 29 d.
Paieška
Biudžetinė įstaiga, Didžioji g. 17/1, LT-01128 Vilnius, įm. k. 191428780. tel. (8~5) 231 4139,  8 602 04547. El paštas centras@genocid.lt
Versija spausdinimui
Paroda „Piešiu istoriją“

2012 m. rugsėjo 3 d. Vilniaus rajono Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje buvo atidaryta Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) bei Švietimo ir mokslo ministerijos organizuojamo nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ dalyvių darbų paroda „Piešiu istoriją“.

„Tai Centro dovana gimnazijai mokslų metų pradžios proga“, – sakė LGGRTC vyriausioji bibliotekininkė, Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narė Janina Šimkuvienė. Ji kvietė gimnazijos mokinius aktyviai dalyvauti kasmetiniame LGGRTC rengiamame konkurse – piešti piešinius, rašyti rašinius, kurti dainas, filmus, rankdarbius. Konkurso dalyviai kviečiami į įvairius renginius, istorinę-pažintinę vasaros stovyklą, o kai kurie vyksta ir į ekskursiją, kurios metu aplankomas Europarlamentas. J. Šimkuvienė moksleiviams linkėjo nepamiršti savo šaknų ir savo šalies istorijos – sudėtingo pokario laikotarpio ir didvyriško mūsų šalies žmonių priešinimosi okupacijoms – ir kurti taikią bei gražią Lietuvos ateitį.

© Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.
Sukūrė: „Teratekas”