2021 m. gruodžio 4 d.
Paieška
Biudžetinė įstaiga, Didžioji g. 17/1, LT-01128 Vilnius, įm. k. 191428780. tel. (8~5) 231 4139,  8 602 04547. El paštas centras@genocid.lt
Versija spausdinimui
Lietuvos krikščioniško fondo Vaikų dienos centras Ginkūnuose

2012 m. rugsėjo 17 d. Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) Memorialinio departamento Atminimo programų skyriaus vedėja Dalė Rudienė ir vyriausioji edukologė Žydrūnė Šidagytė lankėsi Lietuvos krikščioniško fondo Vaikų dienos centre Ginkūnuose, Šiaulių r.

Susirinkusiems Vaikų dienos centro globotiniams, Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų pagrindinės mokyklos mokiniams buvo papasakota apie LGGRTC programą „Okupacijų istorija jaunimui“, jie pakviesti dalyvauti kasmet vykstančiame nacionaliniame konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“. D. Rudienės surengtoje viktorinoje vaikai pasitikrino istorijos žinias ir buvo apdovanoti įdomiais, istorija domėtis skatinančiais LGGRTC leidiniais.

Vyriausioji edukologė Ž. Šidagytė pravedė edukacinį užsiėmimą „Vaikai tremtyje“, kuriame, remiantis vaizdine medžiaga ir užfiksuotais amžininkų prisiminimais, mėginama atskleisti patirtus išgyvenimus ir pastangas išlikti tremties sąlygomis. Vaikai aktyviai dalyvavo ir noriai atliko visas užduotis, o už teisingus atsakymus taip pat buvo apdovanoti LGGRTC leidiniais ir kita padalomąja medžiaga.


D. Rudienė pasakoja apie moksleiviams skirtą programą „Okupacijų istorija jaunimui“ Vaikai atlieka edukacinio užsiėmimo užduotis
© Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.
Sukūrė: „Teratekas”