2021 m. gruodžio 8 d.
Paieška
Biudžetinė įstaiga, Didžioji g. 17/1, LT-01128 Vilnius, įm. k. 191428780. tel. (8~5) 231 4139,  8 602 04547. El paštas centras@genocid.lt
Versija spausdinimui
Dzūkijos partizanų dainų festivalis „Sušaudytos dainos“

2012 m. rugsėjo 28 d. Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) Memorialinio departamento direktorė Gintarė Jakubonienė ir Memorialinio departamento direktoriaus pavaduotojas Eugenijus Peikštenis dalyvavo tradicinime Dzūkijos partizanų dainų festivalyje „Sušaudytos dainos“, vykusiame Druskininkų „Atgimimo“ vidurinėje mokykloje. Festivalio organizatoriai – Druskininkų rezistencijos ir tremties muziejus bei Druskininkų „Atgimimo“ vidurinė mokykla.

Ketvirtajame partizanų dainų festivalyje dalyvavo Druskininkų savivaldybės mokyklų kolektyvai ir svečiai iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Šalčininkų, Lazdijų ir Varėnos rajono. Šiemet sulaukta ir svečių iš užsienio – festivalyje koncertavo Punsko Kovo 11-osios licėjaus mišrus choras „Pašešupys“.

Į festivalį pakviesti LGGRTC atstovai perdavė jo dalyviams skirtas dovanas: LGGRTC išleistus leidinius ir muzikinius diskus.


Festivalio akimirkos
© Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.
Sukūrė: „Teratekas”