2021 m. gruodžio 4 d.
Paieška
Biudžetinė įstaiga, Didžioji g. 17/1, LT-01128 Vilnius, įm. k. 191428780. tel. (8~5) 231 4139,  8 602 04547. El paštas centras@genocid.lt
Versija spausdinimui
Mokyklų įrangos ir mokymo priemonių paroda „Mokykla 2013“

2013 m. gruodžio 6–8 d. Vilniuje, parodų rūmuose „Litexpo“, vyko 3-ioji mokyklų įrangos ir mokymo priemonių paroda „Mokykla 2013“. Parodoje dalyvavo ir Lietuvos muziejai, kuriems buvo suteikta galimybė pristatyti savo edukacines programas, atskleisti neformalaus ir formalaus mokymosi muziejuje galimybes, suteikti informaciją apie galimas mokyklų ir muziejų bendradarbiavimo formas.

Gruodžio 6 d. tarp kitų „Linksmajame mieste“ įsikūrusių muziejų buvo pristatytas ir Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Genocido aukų muziejus bei Tuskulėnų rimties parko memorialinis kompleksas.

Edukacinių užsiėmimų ir kūrybinių dirbtuvių zonoje Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso vyresn. edukologė Aistė Bajoriūnaitė pravedė edukacinį užsiėmimą „Tuskulėnus kūrusios ir griovusios rankos“, o Genocido aukų muziejaus vyr. edukologė Žydrūnė Šidagytė supažindino su užsiėmimu „Tremties ir kalinimo vietų geografija Sovietų Sąjungoje“.

Genocido aukų muziejaus Istorijos skyriaus vedėja Ramunė Driaučiūnaitė ir Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso vedėja Dovilė Lauraitienė dalyvavo Muziejininkų-pedagogų forume: pedagogams, moksleiviams ir jų tėveliams buvo pristatyta Genocido aukų muziejuje ir Tuskulėnų memorialiniame komplekse vykdoma edukacinė programa „Atverta istorija“.


A. Bajoriūnaitė ir Ž. Šidagytė prieš prasidedant užsiėmimams Mažieji mugės lankytojai atlieka muziejininkų pateiktas užduotis Į mugės lankytojų klausimus atsako R. Driaučiūnaitė
© Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.
Sukūrė: „Teratekas”